O firmie

parallax background
 

Pascal Prefabrykaty
to ponad 30 lat doświadczenia w branży prefabrykatów budowlanych i konstrukcji stalowych. Nie boimy się wyzwań i skutecznie realizujemy cele stawiane przez Inwestora.Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o. powstał z połączenia kilku firm działających na rynku budowlanym w wielu jego gałęziach, na terenie Polski i poza jej granicami. Firma swą historią sięga lat 80 ubiegłego wieku. Zakład produkcyjny mieści się na terenie dawnego Prefabetu w Międzychodzie.

Dzisiaj Pascal Prefabrykaty dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, inwestowaniu w rozwój nowoczesne technologie oferuje wysokiej jakości produkty:

- sieci wodnokanalizacyjnych, zbiorników ppoż., retencyjnych, komór żelbetowych,
- prefabrykatów stosowanych w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, ogólnym,
- konstrukcji stalowych.Pascal Prefabrykaty
to trzy prężnie
rozwijające się działy:
Stawiamy na kompleksowośćPascal Prefabrykaty dostarcza prefabrykaty na realizację szerokiej gamy obiektów budowlanych w Polsce: centra handlowe, elektrownie , stadiony, obiekty przemysłowe, autostrady, drogi szybkiego ruchu, sieci wodnokanalizacyjne, budynki mieszkalne.

Szeroki zakres działalności pozwala nam realizować obiekty przemysłowe w całości z prefabrykatów żelbetowych, konstrukcji stalowych lub też w formie mieszanej.

Oferujemy montaż w zakresie produkowanych prefabrykatów. Posiadamy własny transport z możliwością rozładunku. Świadczymy usługi dźwigowe.

Oferujemy pomoc w zakresie projektowania sieci wodnokanalizacyjnych, obiektów przemysłowych, budynków mieszkaniowych. Współpracujemy z kilkoma biurami projektowymi.

Zajmujemy się sprzedażą betonu towarowego na lokalnym rynku.

Szczególną uwagę przykładamy do jakości, posiadamy własne laboratorium, czynnie nadzorujące poszczególne procesy produkcyjne wyrobów betonowych. Prefabrykaty wykonujemy w oparciu o system Zakładowej Kontroli Produkcji, obowiązujące certyfikaty i aprobaty techniczne.