Pascal Prefabrykaty to ponad 30 lat doświadczenia w branży prefabrykatów budowlanych i konstrukcji stalowych

parallax background
 

W czym, możemy
Ci pomóc?

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.
Skontaktuj się z nami


Nie boimy się wyzwań.
Skutecznie realizujemy cele stawiane przez Inwestora.Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o. powstał z połączenia kilku firm działających na rynku budowlanym w Polsce i Europie. Firma swą historią sięga lat 80 ubiegłego wieku. Zakład produkcyjny mieści się na terenie dawnego Prefabetu w Międzychodzie.

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, inwestowaniu w rozwój i nowoczesne technologie Pascal Prefabrykaty oferuje wysokiej jakości:

- elementy sieci wodnokanalizacyjnych, zbiorniki ppoż., retencyjne, komór,
- prefabrykaty stosowane w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, ogólnym,
- konstrukcje stalowe.Pascal Prefabrykaty to trzy
prężnie rozwijające się działy
Stawiamy na kompleksowośćPascal Prefabrykaty dostarcza rozwiązania dla szerokiej gamy obiektów budowlanych: centrów handlowych, elektrowni, stadionów, obiektów przemysłowych, autostrad i dróg szybkiego ruchu, sieci wodno-kanalizacyjnych, budynków mieszkalnych i realizacji konstrukcji nietypowych.


Szeroki zakres działalności pozwala nam realizować obiekty przemysłowe w całości z prefabrykatów żelbetowych, konstrukcji stalowych lub też w formie mieszanej.

Oferujemy montaż w zakresie produkowanych prefabrykatów. Posiadamy własny transport z możliwością rozładunku. Świadczymy usługi dźwigowe.

Oferujemy pomoc w zakresie projektowania sieci wodnokanalizacyjnych, obiektów przemysłowych, budynków mieszkaniowych. Współpracujemy z kilkoma biurami projektowymi.

Zajmujemy się sprzedażą betonu towarowego na lokalnym rynku.Stawiamy na jakośćSzczególną uwagę przykładamy do standardów jakości


Posiadamy własne laboratorium, czynnie nadzorujące poszczególne etapy procesu produkcyjnego wyrobów betonowych. Prefabrykaty wykonujemy w oparciu o system Zakładowej Kontroli Produkcji oraz obowiązujące certyfikaty i aprobaty techniczne.


pobierz nasze certyfikaty i aprobaty techniczne