Mury i ściany oporowe

parallax background
 

W czym, możemy
Ci pomóc?

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.
Skontaktuj się z nami


Mury oporowe, prefabrykowane ściany oporowe, elki to elementy żelbetowe mające szerokie zastosowanie w branży drogowej, budownictwie ogólnym, przemysłowym, rolniczym.


Mury oporowe stosuje się do:

stabilizacji, wzmacniania skarp ziemnych
budowy ramp załadunkowych
budowy boksów magazynowych materiałów sypkich
modelowania małej architektury przestrzennej:
donice, rampy dla niepełnosprawnych, ogrodzenia


Wykonujemy ściany oporowe zgodnie z oferowanym typoszeregiem:

strona widoczna gładka, od strony skarpy zacierana mechanicznie
obustronnie gładkie


pobierz katalog produktów


Realizujemy również projekty indywidualne, mury o nietypowych wymiarach i kształtach

Przygotowujemy własne rozwiązania, pomagamy w doborze odpowiednich prefabrykatów. Przygotowujemy projekty zamienne, zamieniamy mury wykonane tradycyjnie w szalunkach na prefabrykaty żelbetowe.

W trosce o klienta wdrożyliśmy Zakładowy System Kontroli produkcji, elementy podlegają szczegółowej kontroli wymiarowej, jakościowej.

Nasze ściany oporowe cechują się wysoką jakością z uwagi na dbałość o szczegóły oraz stosowanie wysokiej jakości kruszyw - granit, bazalt. Oferujemy mury oporowe, prefabrykaty typu L, typu T z dostawą, dostawą i rozładunkiem oraz montażem.

Prefabrykowane mury i ściany oporowe – solidność na lata

Z uwagi na swoje zastosowanie mury i ściany oporowe muszą być bardzo wytrzymałe. Ponieważ są poddawane dużym obciążeniom i działaniu czynników atmosferycznych, wykonuje się je z trwałych materiałów. Oferowane przez naszą firmę konstrukcje powstają ponadto w sposób precyzyjny, co przekłada się na ich ponadprzeciętną trwałość. Zamawiając je, można mieć pewność, że efektywnie spełnią swoje zadanie. Dodatkowo są to elementy o szerokim zastosowaniu, których zakup polecamy także z uwagi na nasze konkurencyjne ceny.

Dostępna w ofercie szeroka gama prefabrykowanych murów i ścian oporowych pozwala na bardzo szybkie stworzenie niewielkich obiektów, np. małej architektury ogrodowej, parkowej i publicznej. Zamiast wykonywać te elementy samemu, poświęcając na to wiele godzin, wystarczy zaopatrzyć się w już gotowe konstrukcje, które mają ściśle zdefiniowane parametry. Zamawiając je u nas, doskonale wiesz, co kupujesz i możesz zapomnieć o żmudnym tworzeniu komponentów na placu budowy, a to przyspiesza prace i pozwala cieszyć się ich efektami w krótszym czasie.

Mury i ściany oporowe do wielu zastosowań

Zdajemy sobie sprawę, że prefabrykowane mury i ściany oporowe są często wykorzystywane w ramach małej architektury na terenach zarówno prywatnych, jak i publicznych. Z tego względu dbamy o ich estetykę – robimy wszystko, żeby prezentowały się atrakcyjnie i pod względem wizualnym pasowały do wszelkiego rodzaju przestrzeni. Z powodzeniem można je montować na dużych placach w centrach miast i w małych, przydomowych ogrodach.

Oferowane przez naszą firmę prefabrykowane mury i ściany oporowe mogą być skuteczną metodą na zabezpieczenie obiektów budowlanych, np. na wypadek powstawania osuwisk. To szczególnie istotne w przypadku konstrukcji, które stawiane są na niestabilnym gruncie, dlatego warto zminimalizować takie prawdopodobieństwo poprzez wykorzystanie możliwości, jakie dają prefabrykowane elementy.

Gotowe do użycia, prefabrykowane mury i ściany oporowe

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie mury i ściany oporowe produkujemy metodą seryjną i w sposób powtarzalny, w efekcie czego każdy wyrób zachowuje jednakowe parametry. Pozwala to na zamówienie danego elementu z gwarancją, że jego wymiary i inne kluczowe właściwości będą odpowiadały deklarowanym wartościom. Z tego powodu już teraz zachęcamy do kontaktu i składania zamówień.

Dostarczamy mury i ściany oporowe w rozmaitych kształtach i wymiarach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie model odpowiedni do danej konstrukcji i indywidualnych wymagań. Poszczególne elementy różnią się między innymi pod względem:
• wysokości,
• długości,
• grubości,
• masy.
Przygotowaliśmy bardzo rozbudowany katalog, z którego można wybrać prefabrykaty o idealnie spełniających potrzeby parametrach, ale gdy pojawia się taka potrzeba, projektujemy i wykonujemy także wyroby na indywidualne zamówienie, o nietypowych kształtach. Pozostajemy do dyspozycji w razie pytań związanych z asortymentem, dlatego zapraszamy do kontaktu.